Silver Monkey Etui na laptopa City Sleeve 13,3 - 14,1"

44,99 zł
kod producenta
732363
Produkt w magazynie

Opis

Opis produktu: Silver Monkey Etui na laptopa City Sleeve 13,3 - 14,1"

O co chodzi w tym produkcie?

Wytrzymałe i stylowe etui przeznaczone do przenoszenia laptopów o rozmiarze od 13,3" do 14,1". Etui zaprojektowane jest w taki sposób, aby zapewnić ochronę twojego laptopa przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wodą, dzięki czemu nie musisz się martwić, gdy niesiesz swój laptop w deszczowy dzień.

Jakie są cechy produktu?

Produkt posiada jedną komorę na laptopa o wymiarach 325 x 11 x 230 mm. Dodatkowo, etui ma kieszenie zewnętrzne, które pozwalają na przechowywanie mniejszych akcesoriów, takich jak ładowarka, myszka czy pendrive. Etui jest wykonane z trwałego poliestru, który zapewnia ochronę przed wodą i zarysowaniami.

Czy etui jest kompatybilne z moim laptopem?

To etui jest kompatybilne z laptopami o rozmiarze od 13,3" do 14,1". Sprawdź wymiary swojego laptopa przed zakupem, aby upewnić się, że etui będzie pasować.

Jakie korzyści płyną z zakupu tego produktu?

Silver Monkey Etui na laptopa City Sleeve 13,3 - 14,1" zapewnia ochronę twojego laptopa przed uszkodzeniami mechanicznymi i wodą, co pozwala na spokojne przenoszenie laptopa w każdych warunkach. Dodatkowo, kieszenie zewnętrzne pozwalają na przechowywanie mniejszych akcesoriów w jednym miejscu, dzięki czemu unikniesz zgubienia ich. Etui jest wygodne w transporcie dzięki uchwytowi, który ułatwia przenoszenie etui. Etui ma również długi okres gwarancji, co zapewnia bezpieczeństwo zakupów i ochronę twojego produktu na dłuższy czas.

Szczegóły

Więcej informacji
Kieszenie zewnętrzne Przednia
Dodatkowe informacje Wodoodporność
Typ Etui
Kompatybilność 13,3", 14,1", 14"
Liczba komór 1
Komory i przegrody Laptop
Wymiar komory na laptopa 325 x 11 x 230 mm
Materiał Poliester
Rodzaj zapięcia Zamek błyskawiczny
Kolor Czarny
Wymiary zewnętrzne 345 x 20 x 250 mm
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)