Microsoft Windows 11 Home OEM DVD PL

Special Price 525,00 zł
-22% Regular Price 669,00 zł
kod producenta
689675
Produkt w magazynie

Opis

Microsoft Windows 11 Home OEM DVD PL - najlepszy system operacyjny dla Twojego komputera

Microsoft Windows 11 Home OEM DVD PL to najnowsza wersja systemu operacyjnego, która oferuje Ci nie tylko najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania, ale także oszczędności na długo. Windows 11 Home OEM DVD PL został zaprojektowany z myślą o użytkownikach domowych, którzy chcą mieć dostęp do wszystkich nowych funkcji i usprawnień.

Najważniejsze cechy produktu

  • System Windows 11 Home OEM DVD PL to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo podczas korzystania z komputera.
  • Dzięki temu systemowi będziesz miał pełną kontrolę nad swoim urządzeniem oraz dostęp do wielu nowych funkcji, które ułatwią Ci codzienne korzystanie z komputera.
  • Windows 11 Home OEM DVD PL został wyposażony w zaawansowane narzędzia i funkcje, które umożliwiają szybsze i łatwiejsze przeszukiwanie plików, dokumentów czy zdjęć.
  • Ponadto, dzięki najnowszemu systemowi operacyjnemu od Microsoftu, Twoje urządzenie będzie działało szybciej i sprawniej, co przyczyni się do zwiększenia Twojej produktywności.

Wymagania sprzętowe

Jeśli chcesz cieszyć się pełnią funkcjonalności systemu Windows 11 Home OEM DVD PL, musisz spełnić pewne minimalne wymagania sprzętowe. Wymagane są:

  • Procesor 1 GHz lub szybszy, 64-bitowy (x64)
  • 4 GB pamięci RAM
  • 64 GB wolnego miejsca na dysku twardym
  • Urządzenie graficzne DirectX 12 ze sterownikiem WDDM 2.0 lub nowszym

Dlaczego warto kupić ten produkt w TopOkazje?

Kupując Microsoft Windows 11 Home OEM DVD PL w TopOkazje, możesz być pewny, że otrzymasz oryginalny produkt w najlepszej cenie na rynku. Nasza oferta to gwarancja jakości i zadowolenia klienta. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi dostawcami, dzięki czemu możemy zapewnić Ci szybką i bezpieczną dostawę.

Nie czekaj dłużej i zainwestuj w Microsoft Windows 11 Home OEM DVD PL. To najnowsza i najbardziej zaawansowana wersja systemu operacyjnego, która umożliwi Ci korzystanie z wielu nowych funkcji i usprawnień. To także doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę i bezpieczeńność podczas korzystania z komputera oraz chcą mieć pewność, że ich urządzenie działa szybko i sprawnie. Windows 11 Home OEM DVD PL to także oszczędność na dłuższą metę, ponieważ pozwoli Ci uniknąć kosztów wynikających z niekompatybilności i braku aktualizacji starszych wersji systemów operacyjnych. Wybierz najlepsze dla siebie i zainwestuj w Microsoft Windows 11 Home OEM DVD PL - teraz dostępny w TopOkazje!

Szczegóły

Więcej informacji
Wersja Windows 11 Home
Architektura 64-bitowa
Licencja OEM
Liczba użytkowników 1
Liczba stanowisk 1
Wersja językowa Polska
Nośnik DVD
Wymagania sprzętowe Procesor 1 GHz lub szybszy, 64-bitowy (x64), 4 GB pamięci RAM, 64 GB wolnego miejsca na dysku twardym, Urządzenie graficzne DirectX 12 ze sterownikiem WDDM 2.0 lub nowszym