Tech-Protect Active Stylus Pen biały

109,00 zł
kod producenta
665232
Produkt w magazynie

Opis

Tech-Protect Active Stylus Pen biały - opis produktu

Jeśli szukasz precyzyjnego, wygodnego i łatwego w użyciu pióra do tabletu, to Tech-Protect Active Stylus Pen może być doskonałym wyborem. Dzięki swojej kompatybilności z ekranami pojemnościowymi, możesz w prosty sposób rysować, pisać lub tworzyć notatki bezpośrednio na ekranie swojego tabletu lub smartfona.

Kompatybilność i design

Tech-Protect Active Stylus Pen jest w pełni kompatybilny z ekranami pojemnościowymi, co oznacza, że ​​można go używać z większością smartfonów i tabletów, takich jak Apple iPad, Samsung Galaxy, czy Huawei MediaPad. Biały kolor dodaje mu eleganckiego wyglądu, co sprawia, że jest idealnym dodatkiem dla osób, które cenią sobie estetykę i styl.

Łatwe w użyciu i dodatkowe funkcje

Używanie Tech-Protect Active Stylus Pen jest bardzo łatwe. Po prostu włącz pióro i zacznij pisać, rysować lub tworzyć notatki na ekranie swojego urządzenia. Dioda stanu naładowania informuje użytkownika o poziomie naładowania baterii, co jest bardzo przydatne. Waga pióra wynosi tylko 50 g, dzięki czemu jest bardzo lekkie i wygodne w użyciu.

Akcesoria i gwarancja

W zestawie Tech-Protect Active Stylus Pen otrzymasz kabel Micro-USB do ładowania, dzięki czemu zawsze będziesz miał dostęp do pełnej mocy pióra. Gwarancja producenta wynosi 6 miesięcy, co daje pewność, że zakupiony produkt jest wysokiej jakości i bezpieczny w użyciu.

Jeśli potrzebujesz łatwego w użyciu i precyzyjnego pióra do tabletu lub smartfona, Tech-Protect Active Stylus Pen może być doskonałym wyborem. Dzięki swoim funkcjom, łatwości użycia i kompatybilności, jest to idealne narzędzie dla osób, które chcą pracować, tworzyć lub uczyć się w sposób bardziej efektywny i kreatywny.

Szczegóły

Więcej informacji
Kompatybilność Ekran pojemnościowy
Kolor Biały
Dodatkowe informacje Zasilanie bateryjne, Dioda stanu naładowania
Dołączone akcesoria Kabel Micro-USB
Waga 50 g
Gwarancja 6 miesięcy (gwarancja producenta)