INTEX Basen stelażowy Prism Frame 400 x 200 x 100 cm

1 759,00 zł
kod producenta
546626
Produkt w magazynie

Opis

INTEX Basen stelażowy Prism Frame 400 x 200 x 100 cm - Najwyższa jakość i niezapomniane chwile w Twoim ogrodzie

Przygotuj się na niekończącą się radość i orzeźwienie w letnie dni dzięki basenowi stelażowemu INTEX Prism Frame. Ten imponujący basen zapewni Ci wyjątkowe doświadczenia i niezapomniane chwile spędzone z rodziną i przyjaciółmi w zaciszu swojego ogrodu. Wybierz basen stelażowy INTEX Prism Frame i ciesz się nieograniczoną przyjemnością i relaksem w letnim słońcu!

basen ogrodowy, intex, basen stelażowy

Kluczowe cechy basenu stelażowego INTEX Prism Frame 400 x 200 x 100 cm:

  • Imponujące rozmiary: Basen ma imponujące wymiary - 400 cm długości, 200 cm szerokości i 100 cm wysokości, co zapewnia dużo miejsca do pływania i zabawy dla Ciebie i Twoich bliskich.
  • Trwała konstrukcja: Basen stelażowy został wykonany z trwałego i wytrzymałego materiału 3-warstwowego, zapewniającego niezawodność i długotrwałe użytkowanie. Możesz być pewny, że Twój basen przetrwa wiele sezonów i dostarczy Ci wiele radości.
  • Bezpieczna zabawa dla całej rodziny: Basen Prism Frame jest odpowiedni dla dzieci od 6. roku życia, dzięki czemu cała rodzina może cieszyć się beztroską zabawą w wodzie. Pamiętaj jednak o zapewnieniu odpowiedniego nadzoru dorosłego podczas korzystania z basenu.
  • Pojemność i wydajność: Basen ma imponującą pojemność 6836 litrów wody, dzięki czemu możesz swobodnie pływać i chłodzić się w ciepłe dni. W zestawie znajduje się również pompa filtrująca o wydajności 2006 litrów na godzinę, zapewniająca czystą i klarowną wodę.
  • Dołączone akcesoria: W zestawie znajduje się drabinka ułatwiająca wejście i wyjście z basenu, filtr typu A oraz pompa filtrująca z elementami montażowymi, które ułatwią Ci utrzymanie czystości w basenie.
  • Elegancki design: Basen stelażowy INTEX Prism Frame w kolorze szaro-białym prezentuje się niezwykle stylowo i nowocześnie, dodając uroku Twojemu ogrodowi.
basen ogrodowy, intex, basen stelażowy

Przygotuj się na wspaniałe letnie przygody w swoim ogrodzie z basenem stelażowym INTEX Prism Frame 400 x 200 x 100 cm. Zamów już dziś i ciesz się niezapomnianymi chwilami radości i orzeźwienia w letnich miesiącach!

Szczegóły

Więcej informacji
Długość 400 cm
Szerokość 200 cm
Rodzaj produktu Basen stelażowy
Przedział wiekowy 6 +
Pojemność 6836 l
Kolor / Motyw Szaro-biały
Pompa w zestawie Tak
Wydajność pompy 2006 l/h
Zasilanie Sieciowe
Dołączone akcesoria Drabinka, Filtr typu A, Pompa filtrująca z elementami montażowymi
Dodatkowe informacje Wytrzymały materiał 3-warstwowy
Kształt Prostokątny
Wymiary 400 x 200 x 100 cm
Wysokość 100 cm
Waga basenu 67,4 kg
Waga pompy 3,3 kg
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)