INTEX Basen stelażowy ogrodowy Prism 610x132 cm

3 326,90 zł
kod producenta
528123
Produkt w magazynie

Opis

INTEX Basen stelażowy ogrodowy Prism 610x132 cm - Rozkoszuj się letnią radością w swoim ogrodzie!

Zapraszamy do odkrycia niezrównanej przyjemności letniego wypoczynku dzięki basenowi stelażowemu ogrodowemu INTEX Prism 610x132 cm. Ten wysokiej jakości basen to doskonałe rozwiązanie dla całej rodziny, zapewniające niezapomniane chwile radości i ochłody podczas gorących dni. Oferuje on nie tylko niezawodność i wygodę, ale również atrakcyjny design i liczne dodatki, które uczynią Twoje doświadczenie jeszcze bardziej wyjątkowym.

intex, basen stelażowy, basen intex, basen ogrodowy

Niezawodność i wygoda w jednym

Ten basen stelażowy INTEX to idealne połączenie niezawodności i wygody. Wykonany z trójwarstwowego materiału PVC, gwarantuje długotrwałą trwałość i odporność na uszkodzenia. Dzięki solidnemu stelażowi basen utrzymuje swoją stabilną konstrukcję, zapewniając bezpieczne korzystanie dla wszystkich użytkowników. Dodatkowo, basen jest gotowy do napełniania w zaledwie 60 minut, dzięki czemu szybko możesz cieszyć się chłodzącą kąpielą w gorące letnie dni.

Atrakcyjny design i bogate wyposażenie

Basen INTEX Prism 610x132 cm zachwyca nie tylko swoją funkcjonalnością, ale także estetycznym wyglądem. Jego elegancki szary kolor i okrągły kształt dodają uroku Twojemu ogrodowi, tworząc przyjemne miejsce do relaksu i zabawy. W zestawie znajduje się również pompa filtrująca o wydajności 5678 l/h, która zapewnia czystość wody przez cały sezon. Dodatkowo, basen jest wyposażony w drabinkę, filtr typu A, matę pod basen, pokrywę basenową, łatkę naprawczą i elementy montażowe - wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się kompletnym zestawem.

Rozmiar i pojemność dla całej rodziny

Basen INTEX Prism ma imponujące wymiary - 610 x 132 cm, co daje dużo przestrzeni do pływania i zabawy. Jego wysokość wynosząca 132 cm zapewnia komfortowe zanurzenie, a pojemność basenu wynosząca 32695 l pozwoli całej rodzinie cieszyć się chłodnym relaksem w upalne dni. To doskonały sposób na spędzenie czasu razem i stworzenie niezapomnianych wspomnień.

intex, basen stelażowy, basen intex, basen ogrodowy

Zanurz się w letnią przyjemność z INTEX Basenem stelażowym ogrodowym Prism 610x132 cm

Przygotuj się na niekończącą się radość i orzeźwienie w swoim własnym ogrodzie dzięki basenowi INTEX Prism 610x132 cm. Jego niezawodność, wygoda, atrakcyjny design i bogate wyposażenie sprawią, że Twój letni wypoczynek stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy. Niech ten basen dostarczy Ci niesamowitych doznań, relaksu i radości, spełniając wszystkie Twoje oczekiwania. Nie czekaj dłużej - zanurz się w letnią przyjemność!

Szczegóły

Więcej informacji
Rodzaj produktu Basen stelażowy
Przedział wiekowy 6 +
Pojemność 32695 l
Kolor / Motyw Szary
Pompa w zestawie Tak
Wydajność pompy 5678 l/h
Zasilanie Sieciowe
Dołączone akcesoria Drabinka, Filtr typu A, Mata pod basen, Pokrywa basenowa, Łatka naprawcza, Pompa filtrująca z elementami montażowymi
Dodatkowe informacje Gotowy do napełniania w 60 minut, Wykonany z trójwarstwowego materiału PVC
Kształt Okrągły
Wymiary 610 x 132 cm
Wysokość 132 cm
Średnica 610 cm
Waga basenu 118 kg
Waga pompy 8,3 kg
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)