INTEX Basen stelażowy ogrodowy Prism 427x107 cm

1 259,00 zł
kod producenta
503438
Produkt w magazynie

Opis

INTEX Basen stelażowy ogrodowy Prism 427x107 cm - Twoje letnie przyjemności

Zapraszamy do odkrycia wspaniałego INTEX Basenu stelażowego ogrodowego Prism. Ten przestronny basen o kształcie okrągłym zapewni Ci i Twojej rodzinie niezapomniane chwile relaksu i radości podczas letnich dni. Teraz możesz cieszyć się orzeźwiającymi kąpielami w komfortowym i stylowym basenie, który doda uroku Twojemu ogrodowi.

basen intex, baseny ogrodowe, basen stelażowy, basen do ogrodu

Kluczowe cechy INTEX Basenu stelażowego ogrodowego Prism:

  • Wymiary i pojemność: Basen o imponujących wymiarach 427 cm (średnica) x 107 cm (wysokość) oferuje pojemność aż 12706 l wody, zapewniając wystarczająco dużo miejsca do swobodnego pływania i zabawy dla całej rodziny.
  • Budowa solidna i trwała: Basen stelażowy wykonany jest z trójwarstwowego materiału PVC, co gwarantuje niezawodność i długotrwałą trwałość. Wewnętrzne ściany basenu ozdobione są atrakcyjną grafiką, dodającą wyjątkowego uroku.
  • Wygodne akcesoria: W zestawie znajduje się drabinka ułatwiająca wejście i wyjście z basenu, filtr typu A dla czystej i klarownej wody, mata pod basen dla dodatkowej ochrony, pokrywa basenowa na czas niekorzystnej pogody, łatka naprawcza do szybkiego usuwania drobnych uszkodzeń oraz pompa filtrująca o wydajności 3785 l/h.
  • Elegancki design: Basen Prism w kolorze szarym prezentuje się stylowo i harmonijnie w każdym ogrodzie. Dodaje wyjątkowego charakteru i tworzy przyjemną atmosferę letnich przyjemności.
  • Bezpieczeństwo i komfort: Basen jest przeznaczony dla osób powyżej 6. roku życia i zapewnia stabilną konstrukcję oraz odpowiednią głębokość dla bezpiecznej i przyjemnej kąpieli.
basen intex, baseny ogrodowe, basen stelażowy, basen do ogrodu

INTEX Basen stelażowy ogrodowy Prism 427x107 cm to doskonały wybór dla tych, którzy pragną czerpać maksimum radości i relaksu podczas letnich dni. Oferuje nie tylko wysoką jakość, ale także wspaniałe doświadczenia dla całej rodziny. Niech Twój ogród stanie się miejscem niezapomnianych przygód i zabawy!

Szczegóły

Więcej informacji
Rodzaj produktu Basen stelażowy
Przedział wiekowy 6 +
Pojemność 12706 l
Kolor / Motyw Szary
Pompa w zestawie Tak
Wydajność pompy 3785 l/h
Zasilanie Sieciowe
Dołączone akcesoria Drabinka, Filtr typu A, Mata pod basen, Pokrywa basenowa, Łatka naprawcza, Pompa filtrująca z elementami montażowymi
Dodatkowe informacje Wykonany z trójwarstwowego materiału PVC, Wewnętrzne ściany basenu pokryte grafiką
Kształt Okrągły
Wymiary 427 x 107 cm
Wysokość 107 cm
Średnica 427 cm
Waga basenu 61,7 kg
Waga pompy 4,1 kg
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja sprzedawcy)